Hızlı Erişim

Yayınlarımız

Avcılık Hizmetleri

Projeler
 1. Yaban Hayatı Yerleştirme Sahasında bulunan keklik salımın da kullanılacak voliyerin son durumu yerinde incelendi.

  Temmuz 02, 2015 Yaban Hayatı Yerleştirme Sahasında bulunan keklik salımın da kullanılacak voliyerin son durumu yerinde incelendi.

 2. Yaralı yaban hayvanları İl Şube Müdürlüğümüz tarafından gerekli tedavi işlemleri yapıldıktan sonra doğaya salınmaktadır.

  Haziran 29, 2015 Yaralı yaban hayvanları İl Şube Müdürlüğümüz tarafından gerekli tedavi işlemleri yapıldıktan sonra doğaya salınmaktadır.

 3. Şube Müdürlüğümüz personeli iftar yemeğinde buluştu.

  Haziran 29, 2015 26 Haziran 2015 tarihinde Yalova İli Termal İlçesinde bulunan Termal Otel Restoran ’un da gerçekleşti. İftar yemeğine başta İl Şube Müdürümüz Nevzat ALĞAN olmak üzere İl Şube Müdürlüğümüz personeli ve aileleri katıldı.

 4. Yalova Şube ve Çınarcık Şefliği personelinin katılımıyla 4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanunu hakkında toplantı gerçekleştirilmiştir.

  Haziran 26, 2015 Yalova Şube Müdürlüğü toplantı salonunda İl Şube Müdürü Nevzat ALĞAN başkanlığında Yalova Şube ve Çınarcık Şefliği personelinin katılımıyla 4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanunu hakkında toplantı gerçekleştirilmiştir.

 5. 9. Delmece Şenliklerine Şube Müdürlüğümüz koordinasyonunda Çınarcık Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliği tarafından katılım sağlandı.

  Haziran 25, 2015 Orman ve Su İşleri II. Bölge Müdürlüğü, Yalova Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürlüğümüz bünyesindeki Çınarcık Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliği olarak 9. Delmece Şenliklerine katılım sağlandı.

 6. Hayvan Hakları Konusunda çalışan Sivil Toplum Örgütleri ile Şube Müdürlüğümüzde toplantı yapılmıştır.

  Haziran 24, 2015 Hayvan Hakları Konusunda çalışan Sivil Toplum Örgütleri ile Şube Müdürlüğümüzde toplantı yapılmıştır.

 7. Şube Müdürümüz Nevzat ALĞAN ilimizde bulunan Avcı Dernekleri ile tanışma toplantısı yaptı.

  Haziran 22, 2015 Şube Müdürümüz Nevzat ALĞAN ilimizde bulunan Avcı Dernekleri ile tanışma toplantısı yaptı.